© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Acıbadem Hemşirelik Haftası’nı Kutladı.

Acıbadem Hemşirelik Haftası’nı Kutladı.

Acıbadem Ankara Hastanesi “Hemşirelik Haftası Etkinlikleri” kapsamında Whyndam Otel’de düzenlenen “Hemşireler Değişim İçin Bir Güç: Etkili Bakım, Etkin Maliyet” konulu panelde öğretim görevlileri ve üniversite öğrencilerini ağırladı.

Acıbadem Ankara Hastanesi Hemşirelik Haftası Etkinliği kapsamında düzenlediği panel ile öğretim görevlileri ve üniversite öğrencilerine ev sahipliği yaptı. Ankara Üniversitesi ve Kırıkkale Üniversitesi Hemşirelik Bölümü öğrencilerinin yoğun katılım gösterdiği panel sonrası düzenlenen kokteyl ile Hemşirelik Haftası kutlandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.