© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Alter 40.Yılını kutladı

Alter 40.Yılını kutladı

Türk Müşavirlik sektörünün lider firmalarından, İlter, JW Marriot Otel’de 40.Yılını; onu kırkıncı yılına ulaştıran çalışanlarıyla ve başarılarını izleyen çevresi ile kutladı.

İki yüz elliye yakın davetlinin katıldığı geceye, firma kurucusu Atilla Özdikmen ve Dide Özdikmen Özçelik ev sahipliği yaptı. Alter’in Türkiye’de ve komşu ülkelerde tamamladığı üç yüzden fazla proje ile kendi sektöründe lider firmalar arasında yerini aldığını belirten Özdikmen, kırk yıldır birlikte olduğu tüm yol arkadaşlarına teşekkürlerini sundu.

.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.