© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Acıbadem Ankara Bir Yaşında

Acıbadem Ankara Bir Yaşında

Acıbadem Ankara’nın birinci yaş günü, Acıbadem Sağlık Grubu Yönetim Başkanı Mehmet Ali Aydınlar’ın katılımıyla Sheraton Otel’de verilen kokteyl ile kutlandı.

Acıbadem Ankara’nın birinci yaş gününü kutlamak için düzenlenen renkli gece, fuaye alanında sunulan kokteyl ile başladı. Gecenin ev sahipliğini misafirleri kapıda karşılayan Acıbadem Ankara Hastanesi Direktörleri Fatma Sar ile Nihan Karaçam üstlendi. Davetlilerin şıklıkları ve zarafetleriyle ön plana çıktığı gecede, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar ve yönetim kurulu üyeleri de yer aldı. Görkemli kutlamaya, yıllara meydan okuyan başarılı sanatçı Candan Erçetin konseri damga vurdu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.