© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

18. Uluslararası Ankara Caz Festivali Başladı

18. Uluslararası Ankara Caz Festivali Başladı

Her yıl caz müziğinin birbirinden başarılı isimlerini ağırlayan Uluslararası Ankara Caz Festivali bu sene Mayıs ayında Next Level Alışveriş Merkezi’nin podyum katında gerçekleşecek.

AVM Müdürü Pınar Gürer etkinliği gazetecilerle paylaşmak adına şık bir davet düzenledi. Deligans Pub’da gerçekleşecek olan etkinlikte Gürer konser hakkında bilgileri paylaştı. Konserde orkestra ile beraber, ülkemizin erkek caz vokallerinden Aydın Kahya’yı ve yaşayan en iyi doğaçlama yeteneğine sahip kadın caz sanatçılarından biri olan usta yorumcu Yıldız İbrahimova’yı dinleme fırsatı bulacak olan konuklara Gürer çok eğleneceklerini belirtti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.