© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Zeynep Erol Organik Pırlantanın Işıltısını Yansıttı

Zeynep Erol Organik Pırlantanın Işıltısını Yansıttı

Tasarımcı Zeynep Erol, dünyanın, doğanın ve tüm bunların parçası insanın yaşadığı dönüşümden ilham alan Metamorfoz sergisinin açılışını Openhaus’ta gerçekleştirdi. Açılış davetine cemiyet hayatından pek çok ismin katıldığı sergi, sanatçının tasarladığı mücevherlerin yanı sıra heykelleri de içeriyor.

İlhamını yaşamdan alan ve hayat adına ürettiği eserleri her yıl galerisinde sergileyen tasarımcı Zeynep Erol, ‘Metamorfoz’ adını taşıyan yeni koleksiyonunu sundu. Dünyanın değişen fiziksel yapısı ve doğanın dönüşümüyle insanın aynı kalmayacağından ve dönüşeceğinden ilham alan Zeynep Erol, bireyin yaşadığı dönüşümü ve duygu hallerini Metamorfoz isimli sergisinde anlattı.

Serginin açılışı Openhaus’ta gerçekleşti. Açılış davetine; Ayşegül Dinçkök, Carole Hakko, Tuba Büyüküstün, Nazlı Kayı, Gülden Büyükucak, Şebnem Çapa, Candan Varnalı, Banu Çarmıklı, Burcu Hanif, Begüm Karamahmutoğlu, Dilek Türker gibi isimler katıldı.

Metamorfoz, Zeynep Erol’un tasarladığı 80 çeşit farklı altın ve gümüş mücevherden oluşuyor. Erol’un ‘İnsanlığın yeni yapı taşlarının bir göstergesi’ olarak yorumladığı koleksiyona, yine sanatçının tasarladığı 6 heykel eşlik ediyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.