© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Vehbi Koç Ödülü Hocaların Hocasına

Vehbi Koç Ödülü Hocaların Hocasına

Vehbi Koç Ödülü, İş Sanat’ta düzenlenen tören ile bu yıl eğitim alanında sahibini buldu. 

Türkiye’nin ilk özel vakfı olan Vehbi Koç Vakfı tarafından geleneksel olarak her yıl sırasıyla kültür, eğitim ve sağlık alanlarında verilen Vehbi Koç Ödülü, İş Sanat’ta düzenlenen tören ile bu yıl eğitim alanında sahibini buldu. 11. Vehbi Koç Ödülü’nün sahibi, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa V. Koç, Koç Holding Yönetim Kurulu Şeref Başkanı Rahmi M. Koç ve diğer Koç Ailesi üyeleri ile konukların katıldığı ödül töreninde açıklandı. Cemiyet, iş ve sanat dünyasından çok sayıda davetlinin katıldığı bu özel gecede ödülü Prof. Dr. Nermin Abadan Unat aldı. Vehbi Koç Vakfı Yönetim Kurulu, Prof. Dr. Çiğdem Kağıtçıbaşı’nın başkanlığını yaptığı “Seçici Kurul”un önerdiği üç aday arasından “11. Vehbi Koç Ödülü”ne eğitim alanındaki öncü çalışmaları ve başarıları nedeniyle “Hocaların Hocası” Prof. Dr. Nermin Abadan Unat’ı layık gördü.

Törende Türkiye’nin ilk kadın siyaset bilimcisi, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nin ilk kadın doçenti, ilk kadın profesörü, ilk kadın kürsü kurucusu Prof. Dr. Nermin Abadan Unat’ın yaşamından kesitleri içeren bir film de gösterildi.

[nggallery id=1144]

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.