© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Ülker’den En Şeker Kahvaltı

Ülker’den En Şeker Kahvaltı

Ülker Çokokrem yedi şehirde aynı anda Türkiye’nin en büyük kahvaltısını organize etti. İzmir’den Erzurum’a uzanan organizasyona iki bini aşkın kişi katıldı.

İstanbul Ülker Sports Arena’da düzenlenen etkinlik birçok ünlü anneyi ve çocuklarını bir araya getirdi. Yıldız Holding Kurumsal İletişim Genel Müdürü Zuhal Şeker Tucker’in ev sahipliğini yaptığı kahvaltıya Çokokrem’in reklam müziğini besteleyen Fuat Güner de katıldı. Davetlilerle beraber şarkı söyleyen ünlü müzisyen minik misafirlere eğlence dolu bir kahvaltı yaşattı.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.