© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Kalp ve Doğa’dan Anlamlı Defile

Kalp ve Doğa’dan Anlamlı Defile

Doğa Koleji ve Türk Kalp Vakfı Dünya Çevre Günü kapsamında “Doğal Defile” düzenledi.

Eğitim modeli ve felsefesi olarak çevre konusunda bilinçli ve sorumlu bir nesil yetiştirme ilkesini benimseyen Doğa Koleji, Dünya Çevre Günü’nü oldukça anlamlı bir yardım defilesiyle kutladı. Çok küçük yaşlarda kalp damar hastalıklarıyla mücadele etmek zorunda kalan çocuklar için düzenlenen defile Büyük Kulüp’te oldukça yoğun bir katılımla gerçekleşti. Defilede sergilenen kıyafetlerin tropikal ormanlar ve bitkilerden esinlenilerek yapılmış olması konukların beğenisini kazandı.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.