© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Tıp Bayramı Coşkusu

Tıp Bayramı Coşkusu

Başkent Üniversitesi, Tıp Bayramını swissotel’de düzenlenen bir gece ile kutladı. Çok sayıda öğrencinin yer aldığı gecede davetliler şıklıkları ile göz doldurmayı başardı.
Ankara’nın etkin eğitim kurumlarından Başkent Üniversitesi, 14 Mart Tıp Bayramı’nı Swissotel’de gerçekleştirilen bir davetle kutladı. Öğrencilerin ve eğitim görevlilerinin yer aldığı gecede konuklar şıklıkları ile çok konuşuldu. Kokteyl ile başlayan kutlama davetinin ev sahipliğini Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Levent Peşkircioğlu ve beraberindeki öğretim üyeleri birlikte yaptı. Konuklarla gece boyunca yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik sergileyen Peşkircioğlu yaptığı konuşmada, meslektaşlarının bu aralar zor günler geçirdiğini ve bu ruhu kaybetmediklerinde her şeyi başaracaklarını söyledi. Konuşmanın sonrasında konuklara tıp bayramı çerçevesinde sinevizyon gösterimi yapıldı. Bir araya gelmenin mutluluğunu yaşayan öğrenciler ve öğretim üyeleri gecede son derece keyifli anlar yaşadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.