© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

The Cork Gastropub Açıldı

The Cork Gastropub Açıldı

Ankara’nın gözde yerleşim yerlerinden Oran’da, One Tower’ın karşısında konumlanan The Cork Gastropub, dünya mutfağı lezzetlerine yeni bir bakış açısı kazandırdı.

Başarılı İç Mimar Ceren Tuğrul Tek ve eşi genç iş adamı Berat Emre Tek’ in işletmeciliğini üstlendiği The Cork’un temelleri, çiftin İngiltere’de eğitim aldığı yıllarda atıldı. Her firsatta dünyanın farklı yerlerini keşfetmeyi seven çift, gerek Londra’da gerekse seyahat ettikleri ülkelerde yerel mutfaklarda tattıkları lezzetleri, orjinaline bağlı kalarak Ankaralılar ile buluşturdu.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.