© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Tabanlıoğlu Mimarlık’a Önemli Prestij

Tabanlıoğlu Mimarlık’a Önemli Prestij

Dünyanın en önemli değerlendirmelerinden birisi olan Uluslararası RIBA Mimarlık Ödülü’nü Loft Bahçe projesiyle kazanan Tabanlıoğlu Mimarlık, İngiltere’nin İstanbul Başkonsolosluğu’nda düzenlenen özel bir gece ile bu önemli ödülün kazanılmasını kutladı.

 

İngiltere Başkonsolosu Jessica M. Hand himayesinde gerçekleşen geceye İstanbul sosyal hayatının önde gelen isimleri katıldı. Tabanlıoğlu Mimarlık’ın bu başarısı onuruna düzenlenen davette Loft Bahçe projesinin görselleri de konuklara sergilendi. Gecede İngiltere Başkonsolosu Jessica M. Hand, RIBA Başkan Yardımcısı Peter Oborn, Akfen Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın ve Melkan Gürsel-Murat Tabanlıoğlu konuşma yaparak ödülün önemini belirttiler. Murat Tabanlıoğlu konuşmasında “Artık İstanbul, dünyadaki yerini güncel projelerle ifade etme imkanı buluyor.” dedi.

[nggallery id=889]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.