© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Sıra Dışı Tasarımlar 3. Şubesini Açtı

Farklı tasarımları ve sıra dışı modelleri ile hizmet veren Kuğulu Optik, Tunalı Hilmi ve Arcadium AVM’den sonra 3. şubesini Armada AVM’de açtı.

Sıra Dışı Tasarımlar 3. Şubesini Açtı

Farklı tasarımları ve sıra dışı modelleri ile hizmet veren Kuğulu Optik, Tunalı Hilmi ve Arcadium AVM’den sonra 3. Şubesini Armada AVM’de açtı. Ankara iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katıldığı açılış yoğun ilgi gördü. Kuğulu Optik’in sahipleri Oktay Acar ve Ebru Koçak gelen konuklar ile yakından ilgilendi. Renkli açılışta DJ Murat Muratlı özel performans sergiledi.
Birçok ünlü markanın yeni sezon gözlüklerinin sergilendiği açılışta davetliler beğendikleri gözlükleri yakından inceledi. Kuğulu Optik’in sahipleri Acar ve Koçak: “Kuğulu Optik olarak büyüdüğümüz şehre hizmet etmek bize onur veriyor. Ankara’da yeni şubemizi açmanın mutluğunu yaşıyoruz ve ekibimizle birlikte bu hizmeti misafirlerimizle en iyi şekilde paylaşıyoruz.” diyerek mutluluklarını dile getirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.