© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Şık Açılışa Yoğun İlgi

Şık Açılışa Yoğun İlgi

Bilkent Üniversitesi İletişim Tasarımı bölümünü bitiren ve yakın arkadaş olan Nur Mermerkaya ile Arzu Taner, uzun zamandır hayalini kurdukları çocuk ürünleri mağazasını hizmete açtılar. 

 

Ortak olan yakın arkadaşların şıklığıyla göze çarpan mağazası Kid’s Point’in açılışına yoğun ilgi oldu. Açılışta iş, siyaset ve cemiyet hayatından çok sayıda önemli isim bir araya geldi. Ailelerin büyük destek verdiği açılışta torunu Arzu Taner’i bu özel gününde İç İşleri Eski Bakanı Nahit Menteşe yalnız bırakmadı.

 

Davetliler tarafından beğeni toplayan Kid’s Point, Avrupa’daki çocuk butiklerini aratmayan ve ünlü Mimar Mehmet Mermerkaya’nın imzasını taşıyan estetik dizaynıyla da dikkat çekti. Ankara’nın ünlü caddelerinden Arjantin Caddesi Budak Sokak’ta hizmete giren mağazanın açılışında minikler için alışveriş yapmayı ihmal etmeyen davetlilere ayrıca birbirinden sevimli hediyeler armağan edildi.

[nggallery id=973]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.