© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Şiddete Tepki Podyum’a Sıçradı

Şiddete Tepki Podyum’a Sıçradı

Hindistan’ın Ankara Büyükelçisi Susmita Gongulee Thomas, kadına şiddete karşı dikkat çekmek için şiddet mağdurlarıyla çalışan derneklere katkı sağlayabilmek adına Hindistan’ın geleneksel kıyafeti “Sari”lerin sunulduğu bir defile düzenledi. Hindistan’ın Ankara Büyükelçiliği, şiddet mağduru kadınlara destek veren dernek ve kuruluşlara katkı sağlamak için, geleneksel kıyafetlerin tanıtıldığı “sari” defilesine ev sahipliği yaptı. Hindistan Büyükelçiliği’nde gerçekleşen davet ve defilenin ev sahipliği Hindistan’ın Ankara Büyükelçisi Susmita Gongulee Thomas yaptı. Kadına karşı şiddete dikkat çekmek için yapılan defile iki aşamalı olarak gerçekleşti. İlk bölümde Hindistan geleneksel kıyafeti olan “sari” tanıtıldı. Hemen sonrasında ise World Wella Paris’in koleksiyonları görücüye çıktı. Hintli kadınların giydiği elbiseler, aksesuarları ve “Indo-Western” stili kıyafetlerin renkli görüntülere sahne olduğu defilede sari’ler başta olmak üzere çeşitli ürünlerin satışı da gerçekleşti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.