© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Cam Altındaki Şaheserler

Cam Altındaki Şaheserler

Cam altına yaptığı resimlerden oluşturduğu “İz Düşüm” isimli sergiyle sanatseverlerin karşısına çıkan usta ressam Ekrem Kadak, Arda Sanat Galerisi’nde eserlerini sergiledi. Sanatçının cam altı tekniğiyle çalıştığı eserlerinin yer aldığı sergi ilgi odağı oldu. Arda Sanat Galerindeki gerçekleşen ve sanatseverlerin yüksek katılım gösterdiği serginin açılışında usta ressam Ekrem Kadak, konuklarla uzun süre eserler üzerine sohbet etti. Ekrem Kadak yaptığı açıklamada bilinen cam altı tekniğinden farklı olarak daha büyük ebatlarda resimler yaptığının altını çizerken bu teknikle çağdaş Türk sanatına katkı sağladığını söyledi. “İz düşüm” adını verdiği üç yüz’e yakın cam altı esere imza atan usta ressam, fotoğraf yada basılı hiçbir imgeden yararlanmadığını sözlerine ekledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.