© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Sezona Yeni Koleksiyonu ile Adım Attı

Sezona Yeni Koleksiyonu ile Adım Attı

Ayakkabı Dünyası’nın yeni koleksiyonunun tanıtıldığı lansmana pek çok ünlü isim yoğun ilgi gösterdi. İstanbul’da gerçekleşen ışıltılı etkinlik ünlü isimlerden tam not aldı.

Bünyesinde bulundurduğu markaların 2022 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nun tanıtıldığı lansmanda moda severler bir araya geldi. Ünlü isimlerin yoğun ilgi gösterdiği etkinliğe koleksiyonların ve katılımcıların şıklığı damga vurdu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.