© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sevilen Markalardan Yaz Daveti

Sevilen Markalardan Yaz Daveti

Kişiye özel mücevherleriyle sevilen Lion Diamond, Mel’s Desing ve Myshera markaları Ulus Chin Chin Restaurant’ta şık bir davet verdiler. Aslı Pehlivanlar ev sahipliğindeki davete ünlü isimler katıldı.

Yepyeni yaz koleksiyonunun sergilendiği davette misafirler tasarımları inceleyerek bol bol alışveriş yaptılar. Lion Diamond Kurucusu Öznur Yakın, ilgili standına gelen tüm ziyaretçileriyle tek tek ilgilenerek yaz sezonu takı trendleri hakkında bilgi verdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.