© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Sanata Ev Konsenptli Bakış

Sanata Ev Konsenptli Bakış

Mozarthaus Sanat ve Konser Evi, Avrupa’daki ev konseri konseptini Türkiye’ye taşımayı amaçlayan Piyanist Ilgın Salman ve Piyanist Koray Okyay’ın öncülüğündeki organizasyona ev sahipliği yaptı.

Haftalık olarak Klasik Batı Müziği, Jazz konserleri ve butik konserlerin düzenleneceği organizasyonda şan, gitar ve piyano dersleri de verilmesi amaçlanıyor. “Orkestra Akademik Başkent”in yer aldığı dinletide, kemanda Özgür Baskın ve ona eşlik eden solist Ana Albero dinleyenleri büyüledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.