© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sanata Açılan Kapı

Sanata Açılan Kapı

ArtAnkara Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarı, düzenlenen muhteşem bir ödül töreniyle ATO Congresium’da kapılarını dokuzuncu kez sanatseverlere açtı.

Sanat fuarında; kırk iki ülkeden bin beş yüz civarı sanatçıya ait çeşitli dallardan eserler sanatseverlerin beğenisine sunuldu. ArtAnkara Yönetim Kurulu Başkanı Bilgin Aygül yaptığı konuşmada, ülkemizde yaşanan deprem felaketi nedeniyle fuarı ertelemeyi düşündüklerini ifade ederek, “Ruhlarımıza bir tazelik getirmek, iyileştirmek adına, ‘Bilim ve sanatla iyileşeceğiz.’ mottosuyla fuarı yapmaya karar verdik.” dedi. Her yıl geleneksel olarak verilen “Sanata Katkı Onur Ödülü” Prof. Dr. Kıymet Giray’a, “Kurum Onur Ödülü” Burhan Doğançay Müzesine, “Sanatçı Onur Ödülü” ise bu yıl Ressam Prof. Dr. Hasan Pekmezci’ye takdim edildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.