© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sakıp Ağa Şarkılarla Anıldı

Sakıp Ağa Şarkılarla Anıldı

Merhum Sakıp Sabancı vefatının sekizinci yılında Sabancı Center’da gerçekleştirilen etkinlikle anıldı.

Türk iş dünyasının en önemli isimlerinden, Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı olan Merhum Sakıp Sabancı’nın vefatının sekizinci yıl dönümünde düzenlenen anma etkinlikleri kapsamında, sevdiği şarkıların derlenmesinden oluşan bir konser gerçekleştirildi. Sabancı Center’da düzenlenen etkinliğe iş, sanat ve cemiyet hayatının birbirinden önemli isimleri yer alırken Sabancı Ailesi’nin yakın dostları da katıldı.

Gece, konserin ardından yemekle devam ederken Sakıp Sabancı’nın eşi Türkan Sabancı herkesi duygulandıran bir konuşma yaptı. Türkan Sabancı, Sakıp Sabancı’ya olan özlemini dile getiren konuşmasında “Rahmetli Sakıp Sabancı, Türkiye’nin yarattığı yegane değerlerdendi. İşine olduğu kadar, ailesine, ülkesine, tüm Türkiye’ye gönülden bağlıydı. Biz de ailesi olarak hatırasını yaşatmak için çabalıyoruz.” dedi. Türkan Hanım’ın konuşması ayakta alkışlanırken konuklar gece boyunca Sakıp Sabancı ile ilgili anılarını birbirlerine anlattılar.

 [nggallery id=1219]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.