© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

RaisaVanessa 2021 Kış Koleksiyonu

RaisaVanessa 2021 Kış Koleksiyonu

Türkiye’yi moda alanında gururla temsil eden RaisaVanessa’nın, New York Moda Haftası resmi takvimi içerisinde gerçekleştirdiği defilesinde, koleksiyonlarının hikayesini de içeren bir moda kısa filmi sundu.

Markanın yaratıcıları Raisa ve Vanessa Sason, ikonik Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası CSO Ada Ankara Binası’nda gerçekleştirdikleri defile için şov direktörü Uğurhan Akdeniz ve yönetmen Ali Bilgi’le bir araya geldi. Toplam yüz yirmi üç parçadan oluşan koleksiyonda feminen formları geçmişin çizgileri ile birleştiren RaisaVanessa, birkaç dönemin kadınını tek bir koleksiyonda topladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.