© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Pınar Köksal’dan Müzik Ziyafeti

Pınar Köksal’dan Müzik Ziyafeti

Cemiyet hayatının on parmağında on marifet bayanlarından Pınar Köksal, Kadın ve Gençlik Platformu üyeleri ile birlikte Ankara’ya yeni gelen büyükelçi eşlerine davet verdi. Pet Holding’de düzenlenen çay partisi ve konserde cemiyet hayatından birçok isim bir araya geldi. Pınar Köksal’ın ud çalmasıyla birlikte kendi besteleriyle başlayan Türk Sanat Müziği konseri, ardından farklı sanatçıların konserleriyle devam etti. Konser bittikten sonra büyükelçi eşleriyle birlikte çay davetine geçildi. Keyifli geçen davette bir araya gelen sefireler Türkiye’de olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

 

[nggallery id=1085]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.