© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

“ Eline Sağlık Anneciğim” Kitabının İstanbul Tanıtımı Başarıyla Yapıldı

“ Eline Sağlık Anneciğim” Kitabının İstanbul Tanıtımı Başarıyla Yapıldı

Zeynep Köksal Yaykıran’ın “ Eline Sağlık Anneciğim” Kitabı’nın  “Tanıtım Toplantısı ve İmza Günü” Ankara’dan sonra İstanbul’da da yapıldı.“ Özel Tanıtım Toplantısı ve İmza Günü”ne Yayın Danışmanı Faruk Şüyün, Proje Danışmanı Bengü Bilik ile Köksal Ailesi, KEV dostları ve medya dostları katıldılar.

İş kadını ve iki çocuk annesi olan, yemek yapmayı çok seven ve bu konuda araştırmalar da yapan Zeynep Köksal Yaykıran’ın yazdığı “ Çocuk Yemek Kitabı”nın gelirİ üniversite öğrencilerine burs ve eğitim desteği veren KEV – Köksal Eğitim Vakfı’na bağışlanıyor. Anne ve babalar, ebeveyn adayları satın aldıkları her kitapla yıllardır imkanı kısıtlı üniversite öğrencilerine burs veren Köksal Eğitim Vakfı’na da destek sağlamış oluyor. Yazar, Zeynep Köksal Yaykıran aynı zamanda KEV Başkanlığını yürütmektedir.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.