© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Özel Sushi

Özel Sushi

Japonya ulusal  günü kutlamaları kapsamında Ankara Swiss Otel’de Japon Büyükelçiliği tarafından bir resepsiyon düzenlendi.  Japonya  Büyükelçisi Tanaka’nın ev sahipliğini yaptığı davete yabancı misyon temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. Sushisu uzakdoğu restorantı  tarafından özel olarak hazırlanan suşiler davetliler tarafından büyük beğeni topladı.  Bir çok suşi çeşidinin açık büfe olarak sunulduğu gecede, Sushisu’nun sahibi olan Gamze Civelekoğlu konuklarle özel olarak ilgilendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.