© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Orakçıoğlu ve Koser Ailelerinin Mutlu Günü

Orakçıoğlu ve Koser Ailelerinin Mutlu Günü

Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu’nun oğlu Emir Orakçıoğlu ve Meysenaz Koser, Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen ihtişamlı bir düğünle dünya evine girdi.

Emir Orakçıoğlu ile Meysenaz Koser’in düğünü, iş ve cemiyet dünyasından isimleri bir araya getirdi. Çırağan Sarayı’nda kokteyl ile başlayan düğün, Elif İnce Avantgarde Orkestrası’nın keyifli sahnesiyle devam etti ve DJ performansı ile gece boyu devam etti. 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.