© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Optimum’a Yakışır Açılış

Optimum’a Yakışır Açılış

Rönesans Holding tarafından dördüncüsü tamamlanan zincir alışveriş merkezi Optimum Outlet İzmir kalabalık bir açılış töreniyle hizmete girdi.

İzmir’de kapalı alan bazında en büyük mekanlardan birisi olan Optimum Outlet açılışından itibaren ziyaretçi akınına uğradı. Rönesans Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erman Ilıcak, Yönetim Kurulu Üyeleri Önder Sürenkök, Murat Özgümüş ve Kamil Yanıkömeroğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen açılışta Optimum Outlet AVM çok sayıda önemli ismi ağırladı.

[nggallery id=1186]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.