© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Nurus’tan Yeni Sezon

Nurus’tan Yeni Sezon

Geçmişi 1920’li yıllara dayanan ve yenilikçi tasarımlarıyla adından sıkça söz ettiren Nurus Mobilya Dekorasyon, geçtiğimiz günlerde Nenehatun Caddesi’ndeki ofislerinde oldukça nezih bir davet verdi. Gökyay ailesinin, konuklarıyla özel olarak ilgilendiği lansman kokteylinde, davetliler yeni sezon ofis mobilya tasarımlarını yakından inceleme fırsatı buldu.Gece boyunca davetlileriyle özel olarak ilgilenen Birten Gökyay, “Nurus” isminin babası Nurettin Usta’nın isminin kısaltılmış halinden geldiğini ve onun mirasını daha modern çizgilere taşıdıklarını dile getirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.