© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

16 Yıllık Emek Taçlandı

16 Yıllık Emek Taçlandı

Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı(TÜSİAV)’ın, 16 yıldır Kadın platformu derneğini başkanlığını yürüten Ümran Bora görevini Zekiye Özmut’a devretti. 16 Yıldır TÜSİAV Kadın platformu derneği başkanlığı görevini başarıyla yürüten Ümran Bora, görevini Zekiye Özmut’a devretti. Devir-teslimin ardından yıllarca birlikte görev yaptıkları eski başkanlarına teşekkür etmek isteyen derneğin üyeleri Nenehatun caddesindeki Göksu Restaurat’ta bir yemek düzenledi. Yemek sonrasında Halef başkan Zekiye Özmut selefine 16 yıllık görevindeki özverileri nedeniyle plaket takdim etti. Yaklaşık yirmibeş üyenin yer aldığı yemeğe katılan TÜSİAV başkanı Veli Sarıtoprak, başarılı çalışmaları nedeniyle Ümran Bora’ya teşekkür etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.