© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Night Zoom Koleksiyonu Ankara’yla Buluştu

Night Zoom Koleksiyonu Ankara’yla Buluştu

Ünlü stilist ve moda editörü Mert Aslan geçmişten güç aldığı moda ikonlarından Nico, Betty Catroux ve Donatella Versace tarzı 2018-19 Sonbahar-Kış adL‘‘Night Zoom Styled By Mert Aslan’’ koleksiyonunu Türkiye’de bulunan en büyük  adL Mağazası olan Cepa adL’de tanıttı.

Seda Çavuşoğlu, Fulya Sezen, Kubilay Sakarya, Damla Perçiner Gibi Ankara’nın cemiyet hayatından birçok ismin katıldığı adL ‘‘Night Zoom Styled By Mert Aslan’’ 2018-19 sonbahar- kış ‘‘alışveriş saatleri’’ etkinliği Cepa Avm’de gerçekleşti. Ünlü stilist Mert Aslan hem dostları hem de moda severlerle buluşarak stil tüyoları verdi. Mert Aslan ”Ankara’nın en stil kadın dostlarımı ve moda severleri ağırlamaktan mutluluk duydum. Koleksiyonumuzun çıkış temasını oluşturan zamansız stil üzerine hep beraber güzel sohbetler ettik ’’ dedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.