© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Müzayede Öncesi Renkli Kokteyl

Müzayede Öncesi Renkli Kokteyl

25 Martta düzenlenen ve rekor bir fiyatla satışı gerçekleştirilen En-El-Hak tablosunun da yer aldığı müzayededen önce satışa çıkacak olan eserleri özel bir kokteyl ile tanıtan Antik A.Ş. , birçok sanatseveri bir araya getirdi.

Düzenlenen kokteyl ile birbirinden ünlü sanatçıların eserlerinin bulunduğu “Çağdaş Eserler” müzayedesinde en değerli parça, açılış fiyatı 1.2 Milyon TL ile Erol Akyavaş imzalı “En-el Hak” isimli tablo oldu. Tüm konukların dikkatle ve hayranlıkla yakından inceleme imkanı bulduğu eser, sanat eleştirmenleri tarafından Türk resminin ikon çalışması olarak değerlendirilirken, Burhan Doğançay, Orhan Peker, Abidin Dino ve Avni Arbaş gibi birbirinden değerli sanatçıların eserleri de konuklara tanıtıldı. “Stars of İstanbul” projesi kapsamında satılacak her yıldızın perde arkasında Fevzi Karakoç, Ergin İnan, Burhan Doğançay, Musatafa Ata ve Mercan Dede gibi isimler bulunuyor. Bu eserlerin tüm geliri “UNICEF”e bağışlanacak.

 [nggallery id=1117]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.