© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Mücevherler Görücüye Çıktı

Mücevherler Görücüye Çıktı

Dışişleri Mensupları Eşleri Dayanışma Derneği (DMEDD) her yıl geleneksel olarak düzenlediği çay davetinde buluştu. Renkli görüntülerin oluştuğu etkinlikte ünlü mücevherat firması Cadaro’nun şık tasarımları düzenlenen bir defileyle tanıtıldı.

Onursal Başkanlığını Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğlu’nun yaptığı Dışişleri Mensupları Eşleri Dayanışma Derneği (DMEDD), geleneksel olarak gerçekleştirdikleri çay buluşmasında bir araya geldi. Etkinlikte ünlü mankenler bir mücevherat firmasının tasarımlarını düzenlenen defileyle tanıttı. Etkinliğe çok sayıda diplomat ve diplomat eşleri katıldı. Derneğin Yönetim Kurulu Başkanı Canan Koru, yaptığı konuşmada, derneğin eğitim bursları, yardım projeleri ve faaliyetleri hakkında katılımcıları bilgilendirdi. Gerçekleşen etkinlikte Devlet opera ve bale sanatçıları konuklara muhteşem bir dans gösterisi sundu. Gösterilerin ardından ünlü mücevher firması Cadaro, mücevherleri konuklara sundu. Hanımlar defilede birbirinden güzel tasarımları yakından görme imkanı buldu. Defilenin finalini ise 1990 yılı Türkiye Güzeli ve Ankara sosyal yaşamının tanınan ismi Aylin Özal Yaptı. Özal giydiği gelinlikle, aradan geçen yıllara rağmen hala güzel olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.