© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Renkli Milli Gün Kutlaması

Renkli Milli Gün Kutlaması

Pakistan’ın Ankara Büyükelçisi Muhammed Haroon Shaukat,ülkesinin milli günü dolayısıyla Swissotel’de resepsiyon verdi.
Pakistan’ın Ankara Büyükelçisi Muhammad Haroon Shaukat, ülkesinin milli günü nedeniyle bir resepsiyon verdi. Swissotel’de düzenlenen resepsiyona birçok siyasi ismin yanı sıra kuvvet komutanları ve yabancı misyon temsilcileri katıldı. Resepsiyon Pakistan Milli Marşı ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. ile başlayan resepsiyonda konuşma yapan Büyükelçi Shaukat, Pakistan Kültür Haftası etkinlikleri kapsamında ülkelerini tanıtıcı çok sayıda aktivite düzenlediklerini belirtirken müslüman iki lider ülke olan Pakistan ve Türkiye karşılıklı ilişkilerini daha yüksek seviyelere çıkarabilmek çalıştıklarını söyledi. Geleneksel kıyafetli davetlilerin renk kattığı resepsiyon, milli gün pastasının kesilmesiyle sona erdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.