© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Monte Carlo’da Kızılhaç Balosu

Monte Carlo’da Kızılhaç Balosu

World Travel Trip ve Monte Carlo SBM’nin organize ettiği Kızılhaç Balosu, Monaco’nun ünlü şehri Monte Carlo’da gerçekleştirildi.

Monte Carlo SBM ile Demet Sabancı Çetindoğan’ın başkanlığını sürdürdüğü World Travel Trip iş birliği ile gerçekleşen davete, sekiz yüz elli seçkin davetli katıldı. Prens Albert’in favori grubu Scorpions’un renk kattığı gecede, konuklar Dj Boy George’un harika performansıyla da keyifli bir gece yaşadılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.