© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Molu Mücevher “Örce Kadın”ı Tanıttı

Molu Mücevher “Örce Kadın”ı Tanıttı

Molu Mücevher’in Eylül ayından beri kadınlara şiddete karşı duyurduğu sosyal sorumluluk projesi “Örce Kadın”ın tanıtımı Adile Sultan Sarayı’nda yapıldı. 

Molu Mücevher’in Eylül ayından beri kadınlara şiddete karşı duyurduğu sosyal sorumluluk projesi “Örce Kadın”ın tanıtımı Adile Sultan Sarayı’nda yapıldı. Molu Mücevher Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Molu, Mehmet ve Recep Molu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen sosyal sorumluluk projesinin tanıtım gecesine cemiyet ve magazin dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı. Davetliler önce kokteyl alanında ağırlanırken Molu markasının birbirinden özel tasarımını yakından görme şansı yakaladılar. İlhan Molu kadınlara yönelik şiddete dikkat çekmek için gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projesinin detaylarını davetlilerle paylaştı. Gece İlhan Molu’nun “Örce Kadın Masalı”nı anlatmasının ardından Tanju Babacan imzalı “Örce Kadın Koleksiyonu” Molu Mücevherleri eşliğinde defileyle davetlilere sergilendi.

Koleksiyon tanıtım defilesinde ilk çıkan isim, “Huysuz Virjin” tiplemesiyle tanınan sanatçı Seyfi Dursunoğlu “Örce Kadın”ı temsilen podyuma çıktı. Emel Sayın sosyal sorumluluk projesinin finalinde sahneye çıkarak davetlileri unutulmaz bir Türk Sanat Müziği ziyafeti yaşattı. Molu Mücevher’in şiddet görmüş kadını sembolize eden tek kanadı kırık kelebek figürlü tasarladığı bileklikleri davetin ertesinde üç ay süreyle mağazasında satışa sunarak buradan elde edilecek geliri “35 Milyon Derneği”ne bağışlayacak.

 

[nggallery id=1138]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.