© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Marisan ile Dubai’de Gayrimenkul Fırsatları

Marisan ile Dubai’de Gayrimenkul Fırsatları

 

Marisan Proterties, Dubai’deki gayrimenkullere yatırım yapmak ve maksimum getiri elde etmek isteyen yatırımcılar ile buluştu.

Ankara’daki ilk etkinliğinin başarısının ardından İstanbul’da da yatırımcılar ile buluşan Marisan Properties danışmanları, birebir görüşmeler yaparak davetlilerine Dubai’deki yatırım fırsatları hakkında değerli bilgiler verdi. MAG PR Solutions organizasyonuyla Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’da yapılan özel etkinlik katılımcıların yoğun ilgisini gördü. Davette “Dubai’de önemli bir yatırım yaparak, ailenizi kapsayan, Dubai’nin on yıllık altın vizesini alabilir ve inanılmaz avantajlarından faydalanabilirsiniz.” açıklamasını yapan firma kurucu ortağı Emrah Doğan, yatırımcıların merak ettiği konulara da açıklık getirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.