© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Liv Hospital Ankara 2 Yaşında

Liv Hospital Ankara 2 Yaşında

Başkent’in önemli sağlık kuruluşu Liv Hospital Ankara, 2. yaşını düzenlenen şık bir geceyle kutladı. Ünlü sanatçı Safiye Soyman ve Faik Öztürk’ün sahne aldığı gecede, kurumun tüm sağlık personeli, 2017’ye birlikte merhaba dedi…
2 yıl önce Ankara’da sağlık hizmeti vermeye başlayan Liv Hospital Ankara, personeli için özel bir gece düzenledi. Hastanenin Ankara’daki ikinci yaşını kutlamak ve 2017’yi karşılamak için bir araya gelen davetliler, geride kalan yılın yorgunluğunu eğlenerek attı. Yemekle başlayan gecede sıra eğlenceye gelince sahneye renkli kişilikleriyle tanınan Safiye Soyman ve Faik Öztürk çıktı. Soyman’ın seslendirdiği birbirinden eğlenceli şarkılar eşliğinde dans eden davetliler 2016’ya veda etti.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.