© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Lions Çalışırken Eşler Boş Durmuyor

Lions Çalışırken Eşler Boş Durmuyor

Toplum yararına karşılıksız hizmet etmek için kurulan ve Ankara’nın ilk Lions Kulübü olan Ankara Lions Kulübü üyelerinin eşleri oluşturdukları toplulukla Lions’un dışında faaliyetler düzenleyerek ikinci bir katkı sağlıyorlar. 

 

Düzenli olarak her ay toplanan ve yapılan bağışlarla eğitim bursu sağlayan Lions eşleri bugüne kadar çok sayıda çocuk ve gencin okumasına destek olmuş durumda. Ayla Kazaz’ın ev sahipliğinde gerçekleşen davette bir araya gelen Lions eşleri toplum yarına işler yapmanın önemine değinirken bu durumdan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

[nggallery id=984]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.