© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

İnter Kuaför 20. Yılını Kutluyor

İnter Kuaför 20. Yılını Kutluyor

1992 yılından bu yana hizmet vermekte olan İnter Kuaför “müşteri her zaman haklıdır” felsefesi doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir. İnter Kuaför, markasını daha da ileriye taşımak için yaptığı çalışmaları büyük bir ciddiyette sürmekte ve 20. yıllarını kutladıkları bu günlerin haklı gururunu yaşamaktadır. Yıllardır birçok kişiye hizmet veren İnter Kuaför siz müşterilerini mutlu etmeye devam edecek güzel yenilikleriyle yeni yılda da sizlerle…


Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.