© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Dostlarla Yeni Yaş Kutlaması

Dostlarla Yeni Yaş Kutlaması

Ankara’nın önde gelen işadamlarından olan, Nurol Holding’de üst düzey yöneticilik görevini başarıyla sürdüren Erhan Bilgin yeni yaşını İtalic’te kutladı. Başkent Üniversitesi’nin kurucularından Merhum Nevzat Bilgin’in oğlu, Nurol Holding’de üst düzey yönetici olan Erhan Bilgin 38. yaşını yakın dostlarıyla kutladı. Bestekar sokak’taki İtalic’te gerçekleşen kutlamada kendisi için biraraya gelen dostlarıyla uzun uzun sohbet eden Erhan Bilgin keyifli dakikalar geçirdi. Partinin en çok dikkat çeken unsurlarından biride Erhan Bilgin için özel hazırlanan üzerinde Bora’nın superman babası yazılı “Superman” logolu pasta oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.