© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Sri Lanka Milli Günü Kutlandı

Sri Lanka Milli Günü Kutlandı

Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti, kuruluşunun 65. yılını Swissotel Ankara’da düzenlediği bir resepsiyon ile kutladı. Yabancı misyon temsilcilerinin ağırlıkta olduğu davete Türkiye adına Maliye Bakanı Mehmet Şimşek katıldı. Türkiye Cumhuriyeti ve Sri Lanka ulusal marşlarının okunmasının ardından konuşma yapan Büyükelçi Bharathi Davina Wijeratne her iki ülke adına da dostluk mesajlarında bulundu. Resepsiyonda ki açık büfe ikramlar konuklar tarafından oldukça beğenildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.