© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Konukoğlu Ailesinin Mutlu Günü

Konukoğlu Ailesinin Mutlu Günü

Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Konukoğlu ve eşi Simin Konukoğlu’nun oğulları Turgut Konukoğlu ile iş adamı Deniz Ağırbaş ve Zümrüt Ağırbaş çiftinin kızları Ahu Konukoğlu Çırağan Sarayı’nda düzenlenen düğün ile hayatlarını birleştirdiler.

1 yıldır beraber olan ve Nisan ayında nişanlanan genç çifti, yakın dost ve arkadaşları bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. BC Atelier’in ve BFA’nın organizasyonunu üstlendiği düğün törenine katılan 750 seçkin davetliyi Konukoğlu ve Ağırbaş Aileleri kapıda karşıladı

Düğünde gelinin nikah şahitliğini Cüneyd Zapsu , damadınkini ise Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, ve amcaları Adil Sani Konukoğlu, Fatih Konukoğlu, Hakan Konukoğlu ve Sanko Holding Onursal Başkanı Abdülkadir Konukoğlu yaptı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.