© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Kıtalararası Yüzme Yarışı Tamamlandı

Kıtalararası Yüzme Yarışı Tamamlandı

28. si düzenlenen Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’nı iş ve cemiyet hayatının önemli isimleri izledi

İstanbul, 24 Temmuz 2016 – Samsung Electronics Türkiye’nin 12 yıldır ana sponsoru olduğu ve son üç yıldır adını verdiği “Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı” 49 ülkeden 1541 sporcu katılımıyla bu yıl 28. kez İstanbul Boğazı’nda gerçekleşti. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın start verdiği yarışı izleyenler arasında eski Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen ve Demet Sabancı Çetindoğan gibi isimler yer aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.