© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Kadir Has Ödülleri Sahiplerini Buldu

Kadir Has Ödülleri Sahiplerini Buldu

Merhum işadamı Kadir Has’ın adını yaşatmak üzere her sene düzenlenen 14. Kadir Has Ödülleri, dün sahiplerini buldu. Kadir Has Üniversitesi’ndeki törende Prof. Dr. Şevket Pamuk ile Doç. Dr. Emrah Safa Gürkan yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı ödüle layık görüldü.

Kadir Has Üniversitesi tarafından, işadamı merhum Kadir Has’ın ismini yaşatmak amacıyla her yıl verilen Kadir Has Ödülleri, dün Kadir Has Cibali Kampusu’nda gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Kadir Has Ödülleri’nin bu yılki konusu “Osmanlı’yı Anlamak/Araştırmak: Sosyal ve Ekonomik Tarih Çalışmaları” olarak belirlendi. 14. Kadir Has “Üstün Başarı Ödülü”, Osmanlı sosyal ve ekonomik tarihi çalışmalarıyla Prof. Dr. Şevket Pamuk’a, “Gelecek Vaat Eden Bilim İnsanı Ödülü” ise Osmanlı tarih yazınına getirdiği çığır açıcı katkılar nedeniyle Doç. Dr. Emrah Safa Gürkan’a verildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.