© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Kadın Fotoğrafçıların Eserlerine İlgi Yoğun Oldu

Kadın Fotoğrafçıların Eserlerine İlgi Yoğun Oldu

Sanat sergilerini meraklılarıyla buluşturmaya devam eden CerModern, “Eye Wonder“ Bank of America Koleksiyonundaki Kadın Fotoğrafçılar” isimli sergisinin açılışını gerçekleştirdi.

Uluslararası üne sahip elli iki kadın fotoğraf sanatçısının eserlerinin sergilendiği “Eye Wonder: Bank of America Koleksiyonundaki Kadın Fotoğrafçılar” isimli sergi CerModern Ankara’da sanatseverlerle buluştu. Ankaralı sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği sergiye cemiyet hayatının seçkin isimleri de katılırken, konuklar eserleri dikkatli gözlerle inceledi. Bank of America koleksiyonunda bulunan eserleri oluşturanlar arasında Julia Margaret Cameron ve Gertrude Kasebier gibi uluslararası sanatçının da imzası bulunuyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.