© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

İzmir’in Başarı Dolu İş Kadınları

İzmir’in Başarı Dolu İş Kadınları

İzmir Ticaret Odası İş Kadınları Konseyi’nin birinci kuruluş yıl dönümü İTO’da kutlandı.

Resepsiyona İzmirli iş kadınları yoğun ilgi gösterirken İzmir Ticaret Odası’nın yetkili isimleri ve İzmir Millet Vekili gibi önemli isimler resepsiyona katıldılar. Bir yıl gibi kısa bir sürede çok sayıda üyeye ulaştıklarını dile getiren Konsey Başkanı Asuman Nardalı Tokuş, üyeler arasındaki dayanışmayla hem daha fazla kadının iş hayatına gireceğini hem de bu dayanışmanın ticareti artırmasını hedeflediklerini ifade etti. Gelinen noktadaki destekçilerine ve üyelerine teşekkür eden Asuman Nardalı Tokuş, İTO Başkanı Ekrem Demirtaş’a destekleri için teşekkür plaketi hediye etti.

[nggallery id=994]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.