© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

İsviçre Büyükelçiliği’nde Eğitim Semineri

İsviçre Büyükelçiliği’nde Eğitim Semineri

İsviçre Büyükelçiliği’nde, İsviçre Büyükelçisi Dominique Paravicini ve Ekonomik İlişkilerden Sorumlu Ateşe Doktor Christina Bürgi Dellsperger’in ev sahipliğinde İsviçre’de eğitim konulu sunum düzenlendi. Dünyanın ve aynı zamanda İsviçre’nin en prestijli yatılı okullarından Leysin Amerikan’ın sahipleri Steven Ott ve Doris Ott’un danışmanlığında gerçekleşen sunum büyük ilgi gördü.

Ankara’nın önemli ailelerinin davet edildiği gecede davetliler York Yurt Dışı Eğitim’in kurucusu Burçin Önal ve ortağı Çağlar Karapınar tarafından bir araya getirildi. Ankara’daki davete katılan aileler sordukları sorularla ve Çınar Altun’un veli olarak aktardığı deneyimlerle ev sahipleri ve organizatörlerden tam not aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.