© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Indreams Sergisi Açıldı

Indreams Sergisi Açıldı

Ekavart Galeri Sandra Çavdar ve Koray Ariş’in “InDreams” kolektif sergisine ev sahipliği yapıyor.

Sandra Çavdar ve Koray Ariş’in yanı sıra, serginin küratörü Osman Çarmıklı ve arkadaşlarının da bulunduğu açılış gecesinde meraklı sanat severlerle bol bol sohbet eden sanatçılar bir yandan eserlerini anlatırken bir yandan da keyifli dakikalar geçirdiler. Gelen özel konuklar Bebek’in ünlü mekanı Lucca’nın hazırladığı lezzetli ikramları da tattılar. “InDreams” Sergisi Sandra Çavdar’ın ve Koray Ariş’in eserlerini bir araya getirerek mekan düzenlemesi, ışıklandırma ve betimleyici ses dokusu ile sanatın sihrini algılama noktasını sürdürebilir kalıcı bir düşe dönüştürdü.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.