© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Hindistan Bağımsızlığını Kutladı

Hindistan Bağımsızlığını Kutladı

Hindistan Büyükelçiliği, ülke bağımsızlığının yetmiş dördüncü yıl dönümü sebebiyle Ankara HiltonSA’da bir resepsiyon düzenledi.

Hindistan Ankara Büyükelçisi Virander Paul’un ev sahipliğinde düzenlenen resepsiyona çok sayıda yabancı misyon temsilcisi ve davetli katıldı. İki ülkenin millî marşları ile başlayan resepsiyonda Hindistan’ın yöresel yemekleri ve dansları tanıtıldı. Etkinlikte bir konuşma yapan Büyükelçi Paul, Hindistan’ın cumhuriyeti kabul edişinden ve ülke ekonomisinden bahsetti. Büyükelçinin ardından mikrofonu alan Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay ise iki ülkenin iş birliğini ele aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.