© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Hayaller İçin Bir Araya Geldiler

Hayaller İçin Bir Araya Geldiler

Türkiye’nin en başarılı sivil toplum kuruluşlarından olan Bir Dilek Tut Derneği hasta çocukların dileklerini gerçekleştirmek için görkemli bir yardım gecesi düzenledi.

2000 yılında Türkiye’de kurulan ve bugüne kadar binlerce çocuğun hayallerini gerçekleştiren Bir Dilek Tut Derneği-Make A Wish Türkiye yeni projelere kaynak sağlamak için “Gülen Çocuk Işıldar” temalı bir gala düzenledi. Başkanlığını Carol Hakko’nun yaptığı ve yönetim kurulunda Pınar Beard, Revna Demirören, Aileen Soğuksu, Eda Aroyo, Elvan Gökşahin ve İldem Arabacıoğlu gibi isimlerin bulunduğu derneğin gala gecesi Le Meridien Otel’de yapıldı. Cemiyet ve iş hayatının önde gelen isimlerinin de yer aldığı davete çok sayıda konuk katılarak derneğe destek oldu. Gecede bir konuşma yapan dernek başkanı Carol Hakko geçtiğimiz sene içerisinde iki yüz elli dokuz dilek gerçekleştirdiklerini belirterek geceye katılarak katkı sağlayanlar sayesinde yüzlerce çocuğa daha ulaşacaklarını belirtti. Konuşmasının devamında gelecekteki projelerden de bahseden Hakko katılan herkese teşekkür ederek konuşmasını tamamladı. Konuşmanın ardından ise gala gecesine katılan çocuklar için yurt dışından gelen dünyaca ünlü cam arp sanatçısı Petr Spatina sergilediği şovuyla herkesi büyüledi.

Daha sonra sahneye Anadolu Ateşi Kıvılcım Grubu ardından da Işın Karaca çıkarak davetlilere çok özel bir gece yaşattılar. Buhajar Mücevherat  tarafından bağışlanan özel bir mücevher ve davetlilerin katkıları sayesinde iki yüzden fazla hasta çocuğun daha dileği gerçeğe dönüşecek…

 

[nggallery id=1208].

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.