© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Harvey Nichols Ankara’da

Harvey Nichols Ankara’da

Dünya’nın önde gelen lüks perakende markalarından Harvey Nichols Ankara’ya görkemli bir açılış töreni ile hizmete girdi.  Harvey Nichols, İstanbul’un ardından Türkiye’deki ikinci, dünyadaki onikinci mağazasını Ankara’da Kentpark Alışveriş Merkezi’nde açtı.
Çok sayıda davetlinin katılığı açılışta İstanbul ve Ankara cemiyet hayatının birbirinden ünlü isimleri bir araya geldi. İş ve sanat hayatının gözde isimleri de açılışa yoğun ilgi gösterdi.
Demsa Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Çetindoğan ve eşi Demsa Grup Yönetim Kurulu Başkanvekili Demet Sabancı Çetindoğan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen açılış için yaklaşık ikiyüz davetli özel bir uçakla İstanbul’dan Ankara’ya geldi.
Birbirinden renkli organizasyonların gerçekleştirildiği geceye katılan konuklar mağaza girişine kurulan kırmızı halı üzerinden geçerek içerideki yerlerini aldılar. Kokteylle başlayan gece, koreografisini Uğurkan Erez’in yaptığı, Yüksel Ak, Sema Şimşek, Özge Ulusoy, Alona, Merve Büyüksaraç gibi mankenlerin yer aldığı defile ile devam etti.
Defilenin ardından Eurovision’da tek birinciliği Türkiye’ye kazandıran Sertab Erener sahne aldı ve konuklara eşsiz bir müzik dinletisi sundu. Geceye katılan konuklar mağazayı gezme ve ürünleri daha yakından inceleme imkanı buldular.
Dörtbin metrekarelik alan üzerine kurulu mağaza bünyesinde kadın, erkek,  çocuk, iç çamaşırı ve kozmetik kategorilerinde yüzün üzerinde marka yer alıyor. Bugüne kadar Londra, Manchester, Edinburg, Birmingham, Riyad, Leeds, Dublin, Bristol, Hong Hong, Dubai ve İstanbul’da moda tutkunlarıyla buluşan Harvey Nichols, Ankara mağazası ile mağaza sayısını 12’ye çıkardı.
Harvey Nichols Ankara, altı ayda tamamlanan dekorasyonuyla da göze çarpıyor. İstanbul mağazasını tasarlayan ve “Avrupa’nın En İyi İç Tasarım Ödülü”nü alan Four IV tarafından tasarlanan mağazanın dekorasyonunda yalın, sofistike detaylar dikkat çekiyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.